Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 85 520/85 R46 158A8

Mitas AC 85
Mitas AC 85
Mitas

Mitas AC 85520/85 R46 158A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
520
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
46
Индекс на товар:
158
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341070913

Највисока цена:  2.849,7 €

Цена по парче

2.849,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  92,6 €

Назад кон врвот