Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 85 480/80 R42 151A8

Mitas AC 85
Mitas AC 85
Mitas

Mitas AC 85480/80 R42 151A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
480
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
42
Индекс на товар:
151
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341072047

Највисока цена:  1.838,5 €

Цена по парче

1.838,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  92,6 €

Назад кон врвот