Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 85 460/85 R34 147A8

Mitas AC 85
Mitas AC 85
Mitas

Mitas AC 85460/85 R34 147A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
460
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
147
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341071729

Највисока цена:  1.471,6 €

Цена по парче

1.471,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот