Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 85 420/85 R34 142A8

Mitas AC 85
Mitas AC 85
Mitas

Mitas AC 85420/85 R34 142A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
420
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
142
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341071101

Највисока цена:  977,2 €

Цена по парче

977,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  79,77 €

Назад кон врвот