Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 85 420/85 R30 140B

Mitas AC 85
Mitas AC 85
Mitas

Mitas AC 85420/85 R30 140B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
420
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
140
Индекс на брзина:
B
EAN:
8590341071385

Највисока цена:  853 €

Цена по парче

853 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот