Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 85 380/85 R34 146A8

Mitas AC 85
Mitas AC 85
Mitas

Mitas AC 85380/85 R34 146A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
380
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
146
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341071477

Највисока цена:  782,1 €

Цена по парче

782,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот