Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 85 380/85 R24 131A8

Mitas AC 85
Mitas AC 85
Mitas

Mitas AC 85380/85 R24 131A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
380
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
131
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341071682

Највисока цена:  573,7 €

Цена по парче

573,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот