Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 85 320/85 R28 124A8

Mitas AC 85
Mitas AC 85
Mitas

Mitas AC 85320/85 R28 124A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
320
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
124
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341072412

Највисока цена:  540,1 €

Цена по парче

540,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот