Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 85 320/85 R24 122A8

Mitas AC 85
Mitas AC 85
Mitas

Mitas AC 85320/85 R24 122A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
320
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
122
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341071668

Највисока цена:  552,4 €

Цена по парче

552,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот