Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 70T 580/70 R38 155A8

Mitas

Mitas AC 70T580/70 R38 155A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
580
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
155
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341074867

Највисока цена:  2.307,5 €

Цена по парче

2.307,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот