Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 70T 520/70 R34 148A8

Mitas

Mitas AC 70T520/70 R34 148A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
520
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
148
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341074836

Највисока цена:  1.277,8 €

Цена по парче

1.277,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот