Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 70T 420/70 R30 134A8

Mitas

Mitas AC 70T420/70 R30 134A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
420
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
134
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341074102

Највисока цена:  893,2 €

Цена по парче

893,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот