Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 70T 320/70 R20 113A8

Mitas

Mitas AC 70T320/70 R20 113A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
320
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341074935

Највисока цена:  519,9 €

Цена по парче

519,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот