Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 70T 300/70 R20 110A8

Mitas

Mitas AC 70T300/70 R20 110A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
300
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341074928

Највисока цена:  487,4 €

Цена по парче

487,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот