Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 70T 260/70 R20 113A8

Mitas

Mitas AC 70T260/70 R20 113A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
260
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341091673

Највисока цена:  439,5 €

Цена по парче

439,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,93 €

Назад кон врвот