Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 70T 240/70 R16 104A8

Mitas

Mitas AC 70T240/70 R16 104A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
240
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341074676

Највисока цена:  257,8 €

Цена по парче

257,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,98 €

Назад кон врвот