Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 70T 200/70 R16 94A8

Mitas

Mitas AC 70T200/70 R16 94A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
200
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4053949398437

Највисока цена:  263,6 €

Цена по парче

263,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,47 €

Назад кон врвот