Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 70G 680/85 R32 173A8

Mitas

Mitas AC 70G680/85 R32 173A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
680
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
32
Индекс на товар:
173
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341071866

Највисока цена:  3.877,8 €

Цена по парче

3.877,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  92,6 €

Назад кон врвот