Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 70G 650/75 R32 172A8

Mitas

Mitas AC 70G650/75 R32 172A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
650
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
32
Индекс на товар:
172
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341077622

Највисока цена:  1.952 €

Цена по парче

1.952 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот