Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 70G 500/70 R24 167A8

Mitas

Mitas AC 70G500/70 R24 167A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
500
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
167
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341114785

Највисока цена:  1.389,5 €

Цена по парче

1.389,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот