Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 70G 495/70 R24 155G

Mitas

Mitas AC 70G495/70 R24 155G

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
495
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
155
Индекс на брзина:
G
EAN:
8590341075550

Највисока цена:  1.480,8 €

Цена по парче

1.480,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот