Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 70G 480/70 R34 143A8

Mitas

Mitas AC 70G480/70 R34 143A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
480
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
143
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341075604

Највисока цена:  1.115,3 €

Цена по парче

1.115,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот