Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 70G 445/70 R24 151G

Mitas

Mitas AC 70G445/70 R24 151G

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
445
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
151
Индекс на брзина:
G
EAN:
8590341075543

Највисока цена:  1.209,5 €

Цена по парче

1.209,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот