Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 70G 425/75 R20 148G

Mitas

Mitas AC 70G425/75 R20 148G

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
425
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
148
Индекс на брзина:
G
EAN:
8590341075635

Највисока цена:  727,5 €

Цена по парче

727,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  43,68 €

Назад кон врвот