Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 70G 425/55 R17 134G

Mitas

Mitas AC 70G425/55 R17 134G

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
425
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
134
Индекс на брзина:
G
EAN:
8590341075437

Највисока цена:  611,1 €

Цена по парче

611,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот