Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 70G 420/70 R28 133A8

Mitas

Mitas AC 70G420/70 R28 133A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
420
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
133
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341075567

Највисока цена: 

Назад кон врвот