Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 70G 405/70 R24 149G

Mitas

Mitas AC 70G405/70 R24 149G

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
405
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
149
Индекс на брзина:
G
EAN:
8590341075529

Највисока цена:  1.036,7 €

Цена по парче

1.036,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот