Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 70G 405/70 R20 136G

Mitas

Mitas AC 70G405/70 R20 136G

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
405
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
136
Индекс на брзина:
G
EAN:
8590341075499

Највисока цена:  821,4 €

Цена по парче

821,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  43,68 €

Назад кон врвот