Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 70G 365/70 R18 132G

Mitas

Mitas AC 70G365/70 R18 132G

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
365
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
132
Индекс на брзина:
G
EAN:
8590341075451

Највисока цена:  586,1 €

Цена по парче

586,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот