Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 70G 275/80 R20 131G

Mitas

Mitas AC 70G275/80 R20 131G

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
275
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
131
Индекс на брзина:
G
EAN:
8590341075468

Највисока цена:  431,5 €

Цена по парче

431,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот