Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 65 540/65 R28 142D

Mitas

Mitas AC 65540/65 R28 142D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
540
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
142
Индекс на брзина:
D
EAN:
8590341076915

Највисока цена:  1.012,9 €

Цена по парче

1.012,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот