Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 65 480/65 R24 136A8

Mitas

Mitas AC 65480/65 R24 136A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
480
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
136
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341076755

Највисока цена:  983,5 €

Цена по парче

983,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот