Споредете до 4 продукти:

Mitas AC 65 320/65 R16 117D

Mitas

Mitas AC 65320/65 R16 117D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
320
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
117
Индекс на брзина:
D
EAN:
8590341089328

Највисока цена:  658,2 €

Цена по парче

658,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот