Споредете до 4 продукти:

Michelin XZR 6.00 R9 121A5

Michelin XZR
Michelin XZR
Michelin

Michelin XZR6.00 R9 121A5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Michelin
Ширина:
6.00
Конструкција:
R
Дијаметар:
9
Индекс на товар:
121
Индекс на брзина:
A5
EAN:
3528701102061

Највисока цена:  211,5 €

Цена по парче

211,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот