Споредете до 4 продукти:

Michelin XM47 405/70 R20 136G

Michelin

Michelin XM47405/70 R20 136G

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Michelin
Ширина:
405
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
136
Индекс на брзина:
G
EAN:
3528701237084

Највисока цена:  1.236,3 €

Цена по парче

1.236,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот