Споредете до 4 продукти:

Michelin X ONE MAXITRAILER+ 455/45 R22.5 160J

Michelin

Michelin X ONE MAXITRAILER+455/45 R22.5 160J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
455
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
J
EAN:
3528706248092
ЕУ Етикета:
B
D
70 dB

Највисока цена:  907,5 €

Цена по парче

907,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  46,93 €

Назад кон врвот