Споредете до 4 продукти:

Michelin X MULTI D 275/70 R22.5 148/145L

Michelin X MULTI D
Michelin X MULTI D
Michelin

Michelin X MULTI D275/70 R22.5 148/145L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Michelin
Ширина:
275
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
148/145
Индекс на брзина:
L
EAN:
3528702314050
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  560,8 €

Цена по парче

560,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,45 €

Назад кон врвот