Споредете до 4 продукти:

Michelin Starcross 4 100/90 D19 57M

Michelin

Michelin Starcross 4100/90 D19 57M

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за мотокрос
Тип на цевка:
TL
Производител:
Michelin
Ширина:
100
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
57
Индекс на брзина:
M
EAN:
3528701341118

Највисока цена:  74,3 €

Цена по парче

74,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот