Споредете до 4 продукти:

Michelin S83 3.50 D8 46J

Michelin

Michelin S833.50 D8 46J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Michelin
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
46
Индекс на брзина:
J
EAN:
3528700572377

Највисока цена:  26,8 €

Цена по парче

26,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот