Споредете до 4 продукти:

Michelin Remix XZE 2+ Реставрирани 295/80 R22.5 152M

Michelin Remix

Michelin Remix XZE 2+ Реставрирани295/80 R22.5 152M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin Remix
Ширина:
295
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152
Индекс на брзина:
M
EAN:
3528709486460

Највисока цена:  467,1 €

Цена по парче

467,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  50 €

Назад кон врвот