Споредете до 4 продукти:

Michelin Remix XDE 2 Реставрирани 235/75 R17.5 132/130M

Michelin Remix

Michelin Remix XDE 2 Реставрирани235/75 R17.5 132/130M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin Remix
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
132/130
Индекс на брзина:
M
EAN:
3528706666599

Највисока цена:  352,4 €

Цена по парче

352,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,92 €

Назад кон врвот