Споредете до 4 продукти:

Michelin Remix XDE 2+ Реставрирани 275/70 R22.5

Michelin Remix

Michelin Remix XDE 2+ Реставрирани275/70 R22.5

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin Remix
Ширина:
275
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
EAN:
3528704058570

Највисока цена:  449,2 €

Цена по парче

449,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  46,93 €

Назад кон врвот