Споредете до 4 продукти:

Michelin Remix X Works XDY Реставрирани 13 R22.5 156K

Michelin Remix

Michelin Remix X Works XDY Реставрирани13 R22.5 156K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin Remix
Ширина:
13
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156
Индекс на брзина:
K
EAN:
3528706070648

Највисока цена:  519,5 €

Цена по парче

519,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,45 €

Назад кон врвот