Споредете до 4 продукти:

Michelin Remix X Multi T2 Реставрирани 385/55 R22.5 160K

Michelin Remix

Michelin Remix X Multi T2 Реставрирани385/55 R22.5 160K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Michelin Remix
Ширина:
385
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
K
EAN:
3528706988530

Највисока цена:  446,1 €

Цена по парче

446,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,45 €

Назад кон врвот