Споредете до 4 продукти:

Michelin Remix X Multi HD T Реставрирани 385/65 R22.5 164K

385/65 R22.5 164K
Michelin Remix
Michelin Remix

Michelin Remix X Multi HD T Реставрирани385/65 R22.5 164K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Michelin Remix
Ширина:
385
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
164
Индекс на брзина:
K
EAN:
3528707682758

Највисока цена: 

Назад кон врвот