Споредете до 4 продукти:

Michelin Remix X Multi D Реставрирани 295/60 R22.5 150/147L

Michelin Remix

Michelin Remix X Multi D Реставрирани295/60 R22.5 150/147L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Michelin Remix
Ширина:
295
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
150/147
Индекс на брзина:
L
EAN:
3528700370263

Највисока цена:  495,5 €

Цена по парче

495,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  118,65 €

Назад кон врвот