Споредете до 4 продукти:

Michelin Remix X Multi D Реставрирани 285/70 R19.5 146/144L

Michelin Remix

Michelin Remix X Multi D Реставрирани285/70 R19.5 146/144L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Michelin Remix
Ширина:
285
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
146/144
Индекс на брзина:
L
EAN:
3528707353313

Највисока цена:  424,5 €

Цена по парче

424,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  118,65 €

Назад кон врвот