Споредете до 4 продукти:

Michelin Remix X Multi D Реставрирани 265/70 R19.5 140/138M

Michelin Remix

Michelin Remix X Multi D Реставрирани265/70 R19.5 140/138M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Michelin Remix
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
140/138
Индекс на брзина:
M
EAN:
3528707870520

Највисока цена:  401,2 €

Цена по парче

401,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  118,65 €

Назад кон врвот