Споредете до 4 продукти:

Michelin Remix X Multi D Реставрирани 245/70 R19.5 136/134M

Michelin Remix

Michelin Remix X Multi D Реставрирани245/70 R19.5 136/134M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Michelin Remix
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
136/134
Индекс на брзина:
M
EAN:
3528709321501

Највисока цена: 

Назад кон врвот