Споредете до 4 продукти:

Michelin Remix X LINE ENERGY T Реставрирани 355/50 R22.5 156K

Michelin Remix

Michelin Remix X LINE ENERGY T Реставрирани355/50 R22.5 156K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin Remix
Ширина:
355
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156
Индекс на брзина:
K
EAN:
3528706290749

Највисока цена: 

Назад кон врвот